5 טיפים לבחירת קייטרינג לאירועים

יש אירועים בחיים שחשוב להגיע אליהם מוכנים. בין אם מדובר ברכישת דירה או רכב, פרזנטציה חשובה בעבודה, וכמובן גם בכל הנוגע לאירוע תרתי משמע. כלומר החתונה שלכם, בר או בת המצווה, ברית או בריתה, או אירוע חברה שאתם אחראים על הארגון שלו. חלק חשוב ומשמעותי מכל אירוע רב משתתפים, הוא חברת הקייטרינג איתה תבחרו לעבוד.  בישראל, כל אירוע מסתכם בשאלה אחת מרכזית – איך היה האוכל? ולכן, חשוב שתבחרו את חברת הקייטרינג לאירועים בצורה מושכלת, כדי שתוכלו להפיק את האירוע הבלתי נשכח, שתמיד חלמתם עליו.

כדי לסייע לכם במשימה הלא פשוטה הזו, וכדי שתדעו על מה לשים דגש במהלך החיפושים, ריכזנו עבורכם 5 טיפים חשובים, שיעזרו לכם לבחור את חברת הקייטרינג לאירוע שלכם:

  1. האם הקייטרינג מתאים לסוג האירוע שלכם?

חשוב לוודא, שחברת הקייטרינג מסוגלת לתת שירות לכמות המוזמנים הצפויה ומתמחה בסוג האירוע שאנחנו מתכננים. לדוגמה: קייטרינג לאירוע פרטי ומצומצם, נדרש להיערכות שונה מאשר קייטרינג לאירועי חברה. תפריט טבעוני מצריך התמחות מיוחדת, לעומת תפריטים קונבנציונליים.

 

  1. מה אומרים הממליצים?

חשוב מאוד לקבל חוות דעת והמלצות. תוכלו לבדוק אונליין וברשתות החברתיות, ואף מומלץ לבקש מחברת הקייטרינג שתפנה אתכם ללקוחות עבר. אופציה טובה אפילו יותר, היא לבקש לבקר באירוע של לקוח אחר, כדי שתוכלו לחוות בשידור חי את השירות, ההגשה והתפריט.

 

  1. מהו אופן ההגשה הרצוי והמצוי?

ישנן שתי צורות הגשה מקובלות: הגשה לשולחן של מנות אישיות ומתוכננות מראש, באמצעות מלצר או בופה, משמע דוכני אוכל עם הגשה, שהאורחים מגיעים אליהם. אין נכון ולא נכון כאן, הכל תלוי בהעדפה האישית שלכם ובסוג האירוע. לדוגמה: אם יש קהל מבוגר שיתקשה לעמוד בתורים, הגשה אישית תהיה האופציה העדיפה.

 

  1. האם התפריט והטעימות, לטעמכם?

האוכל הוא כוכב האירוע ולכן חשוב שלא תחתמו על הסכם, מבלי שיאפשרו לכם טעימות. נהוג לקבוע ערב טעימות אישי או להגיע לאירוע אמיתי ולטעום את המנות במקום. בנוסף, חשוב לוודא האם תוכלו להזמין מראש מנות מיוחדות, כמו מנות ילדים, מנות לרגישים לגלוטן או לקטוז, טבעונים, צמחוניים, אלרגיים לבוטנים ועוד.

 

  1. כולם אוהבים הכל כלול! אבל מה כולל שירות הקייטרינג?

חשוב לסגור הכל מראש ובכתב, בכל הנוגע לחבילת השירות שתקבלו מחברת הקייטרינג. בדקו האם היא כוללת, שירותי בר ואלכוהול, מזנון לילה שיפתח אחרי חצות עבור הרוקדים הרעבים, עיצוב שולחנות, כמה מלצרים יגיעו והאם זה כולל אנשי צוות שינהלו את האירוע בשטח.

למלא את הלב והבטן זה קייטרינג TiTaTu, דברו איתנו >>