מאחורי הקלעים

המוטו שלנו – אנחנו לא סוגרים עסקה – אנחנו פותחים מערכות יחסים.

אודותינו

קייטרינג TITaTu הוקם לפני 10 שנים, התשוקה לחדשנות הופכת את המטבח שלנו למנצח 

לאחרונה התרחבה המשפחה והתהדרה בשף עכשווי ומוכשר שעושה פלאים במטבח שלנו, יחד עם שלושת האחים  דור קובי, יהב קובי, סהר קובי ושאר הצוות. 

 הקייטרינג הוא משפחה שמשמחת אנשים, צוות שאוהב להפוך כל אירוע לחוויה מיוחדת. מהרגע בו נרקם רעיון האירוע, אנו ניכנס לתמונה, נבנה יחד את הקונספט, התפריט, סגנון ההגשה, בר המשקאות, העיצוב והאווירה. נשמח ללוות אתכם ולייעץ בכל שלב בדרך לאירוע הקסום שלכם. 

אנחנו מתחייבים לדאוג לכל פרט ופרט, קטן כגדול, על מנת שתוכלו להיות רגועים ובאמת ליהנות מכל רגע בערב המיוחד שלכם. בדרך כלל כשמדובר באירועים גדולים היחס האישי נעלם. 

לנו בחברה, חשוב שכל לקוח ירגיש כאילו הוא הלקוח היחיד. ברשותנו תעודת כשרות בהשגחת הרבנות חיפה וכן ביטוח כנדרש לכל מקרה באשר הוא. 

 

מאחורי הקלעים

למה לבחור בקייטרינג Ti Ta Tu

1. אנחנו לא מגבילים את האורחים שלנו בכמויות האוכל, כל אורח מוזמן לגשת למזנונים ולהעמיס לעצמו צלחת אחרי עוד צלחת .

2. תמיד נשאיר את שטחי העבודה שלנו נקיים ! אנחנו אחראיים על ניקיון מוחלט בכל אזור שאנו עובדים בשטח האירוע !

3. אין לנו תפריטים קבועים – ביחד נחליט על תפריט שמתאים לרצונכם, תקציבכם וכמובן לאופי האירוע.

4. אוזן קשבת – אנחנו לגמרי שותפים איתכם לאירוע, נעזור לכם בכל מה שתצטרכו במהלך הדרך, נדע להרגיע אתכם כשיעלה מפלס הלחץ ולתת לכם את הייעוץ הנכון בכל שלב .

5. עיצוב ! עיצוב ! עיצוב ! אנחנו לא זזים מטר בלי העמדות המעוצבות שלנו, אחת המטרות המרכזיות שלנו כקייטרינג אירועים זה לגרום לכל האורחים לשלוף את המצלמה ולהעלות לסטורי את ההצגה שהכנו עבורכם. צוות העובדים יהיה לבוש יפה וחגיגי – נגיע לבושים לא פחות יפה מהאורחים !

6. אנחנו מקפידים על הכנת האוכל במקום האירוע, ולא להגיע עם אוכל מוכן מהסיבה שאנחנו רוצים שהאורחים ייהנו מאוכל חם וטרי שנעשה ממש עכשיו.

(במידה ואין אפשרות לתפעל מטבח קצה בשטח האירוע נגיע עם אוכל מוכן).

7. תמיד אנו ערוכים עם צוות סטנד-ביי גיבוי לכל מצב.